המלצות

האם גם את יכולה לפנות אליי?

הכירי את הלקוחות שלי

כל אחת מהנשים המוצגות רצתה להתחיל פרק חדש בחייה – חיים של עצמאות כלכלית. כולן למדו להתנהל נכון לפי תקציב, להסדיר חובות ישנים בלי ליצור חובות חדשים ולחסוך לעתיד לצורך מימוש היעדים שלהן.

5

התלמידה

בקרוב מסיימת את הלימודים ויוצאת לעולם הגדול, פותחת חשבון בנק חדש ואינה יודעת מושגים בסיסיים בתחום הכספים. 

הרווקה

עובדת ומרוויחה שכר בהתאם, רוצה לדעת איך להתנהל היום כדי להגשים את כל חלומותיה, חתונה, בית, ילדים ועוד.

 

הכלה

לאחר חתונתה מתחילה את חיי בנישואין עם חשבון בנק משותף עם בחיר לבה. נוסף לכך גם רווח או הפסד מאירוע החתונה.

 

הנשואה

שני בני הזוג עובדים אך עדיין במינוס בבנק, כל חריגה מהמסגרת דורשת מהם לקחת הלוואה לכיסוי המינוס וחוזר חלילה.

 

אם חד הורית

שמטפלת בילדיה שחיים עם אבא רחוק או ללא אב כלל. דואגת  לעתיד ילדיה ואף לעתיד שלה כאישה שמחפשת זוגיות חדשה. 

הסבתא

יצאה לפנסיה ומסתגלת לחיים עם קצבת פנסיה ובמקביל רוצה לחיות חיים של עשייה, הכוללת חוגים, ספורט, בילוי עם הנכדים והגשמת חלומות.

מה הלקוחות מספרים עליי

מכתבי תודה והמלצות

יקרה 1
יקרה 1@yekarot
קרא עוד
מכתב תודה, הערכה והמלצה להילה דב
המשפחה שלנו היא הכל עבורנו!!! וכמו כל אדם שרוצה לשמור על הנכס הכי יקר שלו, שאפנו לפנק אחד את השני במילות אהבה, בתמיכה ובהקשבה ומדי פעם גם במתנות יקרות. במציאות בה אנו חיים ישנה חובה וחשיבות עליונה להתנהלות כלכלית נכונה ונבונה בכדי לשמור על רמת חיים נאותה. אך שמנסים להתנהל נכון כלכלית, צצות להן שאלות רבות כמו: האם זה נחוץ? האם זה מותרות? האם אנחנו חוסכים נכון? האם יכלנו לבזבז פחות? האם לקחת הלוואה? האם התנאים להלוואה שלקחתי טובים? האם אעמוד בהחזר החודשי? האם בעתיד אשלם יותר? המשכנתא שלנו נכונה עבורנו? לכמה שנים לפרוס את ההלוואה? ועוד שאלות רבות שמתווספות להן לאורך הדרך. דבר אחד בטוח, התשובה לשאלה האם לקחת את הילה בתור יועצת פיננסית הינה כן, חד משמעית!!! מהרגע הראשון הילה היתה קשובה, סבלנית, עניינית ומעל לכול בת-אדם שאכפת לה מאיתנו. התוכנית הכלכלית שבנתה לנו נתן לנו שקט נפשי וביטחון לקחת את המשכנתא, לתכנן נכון את תקציב השיפוץ לנכס שקנינו ולא לשכוח לכלול את כל התשלומים שמסביב (עורך דין, מיסי מדינה למיניהן וכו'). במקצועיות ובסבלנות אין-סופית. למדנו מהילה מה זה פריים, מדד, החזר חודשי, את מסלולי המשכנתא למיניהם וכיצד לנהל נשא ומתן נכון מול הבנקים. אך הכי חשוב הילה היתה זמינה תמיד וענתה על כל שאלה ובחנהכל רעיון שהעלנו האם הוא כדאי או לא כדאי. הילה יקרתנו, תודה על מי שאת ועל השקט הנפשי שהענקת לנו ולילדנו. ולכם הקוראים הנכבדים, אנו ממליצים לכם לרכוש את שירותיה הנפלאים של הילה ובטוחים שהיא תהווה נכס ומתנה לכל משפחה שתיבחר להשתמש בשירותיה!!! הילה, שוב תודה.
יקרה 2
יקרה 2@yekarot
קרא עוד
הילה יקרה 🙂
בנינו בית חדש וכמובן כמו כולם בסופו של דבר תמיד חורגים מהתקציב... לקראת סוף הבנייה היו לנו הוצאות בלתי צפויות כך שנקלענו למצב שאנחנו עוד שנייה חורגים מהמסגרת של האשראי . ובזמן שנכנס לבית המינוס רק ילך ויגדל.עברה עליי ועל בעלי תקופה מאוד מלחיצה בנסיון למצוא דרך איך להתגבר על זה. איזה מכר המליץ לנו לפנות להילה שתעזור לנו לעשות סדר בראש וגם בבנק. ובאמת זה היה משתלם ובענק.. קודם כל הילה אישה קסומה נעימת הליכות ונעימה לשיחה. דבר שני לפני שנפגשנו , כבר בשיחת הטלפון הראשונה היא נתנה לנו כמה פתרונות וראינו שהשד הוא לא כזה נורא. פשוט הרגשנו שהיא מתאימה את עצמה לאופי שלנו שנוכל לעבור את התהליךבצורה הכי טבעית והכי נכונה לנו. הילה, תודה ענקית! ובעזרת ה' ממש בקרוב נכנס לבית החדש בשלווה ובביטחון כלכלי🙏🙏🙏
יקרה 3
יקרה 3@yekarot
קרא עוד
הילה היקרה שלי! לפני המפגש איתך היו לי הרבה חששות וספקות, חשבתי לעצמי שממש אין לי חשק למפגש מסוג זה, אבל לאחר הפגישה הבנתי שאפשר אחרת. החששות התפוגגו והשיחה איתך היתה מעניינת, מחזקת ומלאת מידע. הכרתי אישה מעצימה שמדברת בגובה העיניים ומתאימה את עצמה לכלה הנמצאת לפניה. תודה על היחס האישי והסבלנות! בהערכה רבה.
הקודם
הבא

זכרי, אני כאן בשבילך

להיות לאוזן קשבת, לסייע בכל שאלה, עצה בתחום הכלכלי-אישי-משפחתי וקצת מעבר, מלב אל לב.

אל תהססי וצרי קשר עוד היום. כל זמן שעובר אינו חוזר.
מצי את הפוטנציאל הטמון בכל רגע בחיים ותזכי להצלחה וצמיחה בכל.

צרי קשר

יקרות - ליווי, אימון וייעוץ בכלכלת משפחה. הילה דב
טלפון נייד: 054-8101198
דואר אלקטרוני: hiladoved@gmail.com